POZNAJ 360 DEGREES

360 Degrees powstało w 2012 roku rozpoczynając od projektowania dedykowanych rozwiązań mikroelektronicznych i magnetycznych systemów przechowywania multimediów. Podążając za tropem innowacji oraz stawiając czoła dzisiejszym wyzwaniom, firma rozszerzyła zakres świadczonych usług o konsulting biznesowy, co szybko stało się główną osią działalności 360 Degrees.

Celem spółki jest stworzenie polskiej marki, która oferuje innowacyjne i proste w użytkowaniu rozwiązania o nowatorskim charakterze. Wspieramy biznes i rozwiązujemy trudności związane z zarządzaniem przedsiębiorstwem oraz kontakcie z klientami.

Oferujemy pomoc interdyscyplinarnego zespołu specjalistów, dysponującego wieloletnim doświadczeniem w zakresie działalności biznesowej i doradczej. Obecnie firma posiada specjalistów w wielu dziedzinach, między innymi kryptografii i bezpieczeństwa komputerowego. Oferujemy również pomoc ekspertów z zakresu ochrony danych osobowych i własności intelektualnej oraz elektroniki i biometrii. Dzięki różnorodności kompetencji, zainteresowań oraz doświadczenia zespołu, każdy wnosi do projektu cząstkę siebie, a wspólne działanie pomaga osiągnąć cel.

Firma posiada kompetencje w zakresie opracowywania analiz otoczenia biznesowego oraz przeprowadzania audytów aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa, w tym modelu biznesowego i strategii rozwoju. Wielokrotnie przeprowadzaliśmy swoich klientów przez proces budowania i egzekucji strategii przedsiębiorstwa, a także asystowaliśmy w pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego. Jesteśmy w stanie profesjonalnie pomóc startupom oraz firmom z sektora MŚP odnieść sukces, realizując projekty badawczo-rozwojowe (B+R) w skali lokalnej, ogólnopolskiej oraz międzynarodowej.

Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem, który problemy zamienia na wyzwania. Patrzymy na świat z każdego możliwego kąta i zauważamy to, co umyka innym. Do każdego projektu podchodzimy w pełni profesjonalnie. Naszym priorytetem jest, aby oferowane rozwiązania były opłacalne oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Angażujemy się w projekty, w wyniku których na rynku pojawić się może nowa jakość, nowy produkt, innowacja.

Patrzymy na świat z każdego możliwego kąta
i zauważamy to, co umyka innym.

NASZ ZESPÓŁ

dr inż. Wojciech Wodo

CEO, konsultant biznesowy, specjalista ds. biometrii

Maciej Olechnowicz

konsultatnt biznesowy, specjalista ds. pozyskiwania funduszy

Joanna Poprawska

prawnik, specjalista ds. ochrony danych osobowych i własności intelektualnej

Leszek Orzechowski

architekt, specjalista ds. projektowania kosmicznego

dr inż. Lucjan Hanzlik

specjalista ds. kryptografii i bezpieczeństwa komputerowego

Natalia Kuźma

project manager

Paulina Sobieraj

konsultant biznesowy

Krystian Olek

konsultant biznesowy

dr Niki Derlukiewicz

konsultant biznesowy

Agnieszka Andrzejewska

konsultant biznesowy, specjalista ds. pozyskiwania fundusz