POZNAJ 360 DEGREES

360 Degrees powstało w 2012 roku rozpoczynając od projektowania dedykowanych rozwiązań mikroelektronicznych i magnetycznych systemów przechowywania multimediów. Podążając za tropem innowacji oraz stawiając czoła dzisiejszym wyzwaniom, firma rozszerzyła zakres świadczonych usług o konsulting biznesowy, co szybko stało się główną osią działalności 360 Degrees.

Celem spółki jest stworzenie polskiej marki, która oferuje innowacyjne i proste w użytkowaniu rozwiązania o nowatorskim charakterze. Wspieramy biznes i rozwiązujemy trudności związane z zarządzaniem przedsiębiorstwem oraz kontakcie z klientami.

Oferujemy pomoc interdyscyplinarnego zespołu specjalistów, dysponującego wieloletnim doświadczeniem w zakresie działalności biznesowej i doradczej. Obecnie firma posiada specjalistów w wielu dziedzinach, między innymi kryptografii i bezpieczeństwa komputerowego. Oferujemy również pomoc ekspertów z zakresu ochrony danych osobowych i własności intelektualnej oraz elektroniki i biometrii. Dzięki różnorodności kompetencji, zainteresowań oraz doświadczenia zespołu, każdy wnosi do projektu cząstkę siebie, a wspólne działanie pomaga osiągnąć cel.

Firma posiada kompetencje w zakresie opracowywania analiz otoczenia biznesowego oraz przeprowadzania audytów aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa, w tym modelu biznesowego i strategii rozwoju. Wielokrotnie przeprowadzaliśmy swoich klientów przez proces budowania i egzekucji strategii przedsiębiorstwa, a także asystowaliśmy w pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego. Jesteśmy w stanie profesjonalnie pomóc startupom oraz firmom z sektora MŚP odnieść sukces, realizując projekty badawczo-rozwojowe (B+R) w skali lokalnej, ogólnopolskiej oraz międzynarodowej.

Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem, który problemy zamienia na wyzwania. Patrzymy na świat z każdego możliwego kąta i zauważamy to, co umyka innym. Do każdego projektu podchodzimy w pełni profesjonalnie. Naszym priorytetem jest, aby oferowane rozwiązania były opłacalne oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Angażujemy się w projekty, w wyniku których na rynku pojawić się może nowa jakość, nowy produkt, innowacja.

Patrzymy na świat z każdego możliwego kąta
i zauważamy to, co umyka innym.

NASZ ZESPÓŁ

dr inż. Wojciech Wodo

CEO, konsultant biznesowy, specjalista ds. biometrii i cyberbezpieczeństwa

Leszek Orzechowski

architekt, specjalista ds. projektowania kosmicznego

dr inż. Lucjan Hanzlik

specjalista ds. kryptografii i bezpieczeństwa komputerowego

Natalia Kuźma

project manager, konsultant biznesowy

Damian Stygar

specjalista ds. oprogramowania i bezpieczeństwa komputerowego

Karolina Cyrbes

konsultant biznesowy, project manager

Kamil Nawirski

project manager, trener, mentor

Ewa Giebel
Ewa Giebel

Asystentka biura