Konsulting biznesowy dla Space is More Sp. z o.o.

Space is More to firma zajmująca się architekturą i inżynierią kosmiczną. Zespół badawczy Space is More opracował szereg raportów naukowych na temat przyszłych, załogowych misji w kosmos prezentowanych podczas międzynarodowych konkursów i konferencji. Stworzona przez firmę, Baza Badawcza Lunares to specjalistyczna placówka do symulacji załogowych misji kosmicznych na Księżycu i Marsie stworzona w 2017 i jest jedynym tego typu obiektem w Europie.

Specjaliści z firmy 360 Degrees wykonali kompleksową usługę dla Space is More z zakresu konsultingu biznesowego. W ramach współpracy zostało przygotowanie wnioski o dofinansowanie projektów B+R. Zakres obowiązków 360 Degrees obejmował przygotowanie wniosku w ramach projektu:

  1. „Szybka Ścieżka” Narodowego Centrum Badań i Rozwoju;
  2. „Nowa Era Biznesu – doradztwo dla przedsiębiorstw MŚP” Funduszu Regionu Wałbrzyskiego;
  3. Grant doradczy do Wrocławskiej Agencji Rozwoju Regionalnego;
  4. „Bon na innowacje” do Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Dzięki współpracy z firmą Space is More rozwinęliśmy swoje umiejętności w zakresie konsultingu biznesowego. Dzięki dużej otwartości, elastyczności, chęci zdobywania wiedzy oraz doświadczenia mogliśmy w pełni odpowiedzieć na potrzeby zespołu Space is More oraz pomóc w osiągnięciu sukcesu, czyli szansy na rozwój firmy.